.

.

sobota, 19 marca 2016

Bardzo, bardzo pracowita sobota . Gorączka przedświąteczna , pucowanie, pucowanie, pastowanie .........ufff . I jeszcze spóźnione recenzje do prasy ... Ale za to wieczorkiem ..... ulubione zajęcie ...



czwartek, 17 marca 2016

Piszę i czytam – czytam i piszę – to brzmi trochę jak tuwimowska „Lokomotywa”… Każde napisane zdanie to wiele przeczytanych stron. Piszę i kreślę, kreślę i piszę.